Sestřih ze závodu Nova Cup - Mitas Hradec Králové

Datum vydání: 29.04.2018

Podíve​jte se na desetiminutový sestřih úvodního závodu Nova Cupu v Hradci Králové.

Zprávu o závodě si můžete přečíst v našem článku.

AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (27.5-2.6.2024)
27.05.2024 | Kategorie:
Vítejte v novém týdnu plném neodolatelných slev! Přinášíme Vám exkluzivní výběr nejlepších nabídek, které si nesmíte nechat ujít. Objevujte s námi ty nejzajímavější produkty, které splní všechna Vaše očekávání a ještě více.
Pidcock a Ferrand-Prévot ovládli Nové Město, Češi zářili v maratonu
26.05.2024 | Kategorie: MTB
Thomas Pidcock a Pauline Ferrand-Prévot si v neděli připsali triumfy v závodech XCO na horských kolech v rámci Světového poháru v Novém Městě na Moravě.
SP v Novém Městě na Moravě: Američané dominovali, Čechům se nedařilo
25.05.2024 | Kategorie: MTB
Sobotní program světového poháru v Novém Městě na Moravě patřil závodníkům kategorie U23. Trať byla díky absenci deště oproti předchozímu dni mnohem méně bahnitá, to však na náročnosti neubralo, jelikož kluzké kořeny a kameny dělali problém nejednomu prestižnímu závodníkovi.
Mladí Češi na úvod Světového poháru v Novém Městě zazářili! Holubová 6., Zatloukal 11.
24.05.2024 | Kategorie: MTB
Světový pohár v Novém Městě na Moravě odstartoval Short track kategorií U23. V náročných podmínkách, kdy trať trpěla ranním deštěm, se skvěle prezentovala Adéla Holubová, která obsadila vynikající 6. místo. V mužích bojoval Jan Zatloukal a dojel na 11. pozici.
České ambice na medaile v Novém Měste na Moravě
Nové Město na Moravě se chystá na svůj cyklistický svátek, po tři dny budou v okolí Vysočina Arény bojovat závodníci z více než 35 zemí. Od pátku 24. 5. do neděle 26. 5.  uvidí fanoušci horské cyklistiky celkem sedm kategorií ve třech disciplínách.